Zaprojektujemy, zrobimy i zmontujemy...
Biuro: ul. Śliska 9 Dawidy, 02-800 Warszawa
fax/tel: 0 22 720 48 97
tel. kom. 603 794 169
605 265 406
e-mail: biuro@laminat.waw.pl
laminat laminat laminat laminat
Meble dla Twojego
Domu i Biura
Wysoka jakość materiałów i solidność
gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Aktualności

Meble w stylu Glamou

Jeżeli znudziła Cię dotychczasowa aranżacja wnętrza i szukasz sposobu, by nadać swojej przestrzeni niepowtarzalnego klimatu, to styl glamour może być rozwiązaniem, dzięki któremu wystrój Twojego mieszkania nabierze unikatowego charakteru. Choć na pierwszy rzut oka może on kojarzyć się z niezliczoną ilością błyskotek jako dodatków oraz luster, które pojawiają się na każdym kroku, styl ten przez lata nabrał zupełnie innego wymiaru i przeszedł duże modyfikacje w stosunku, chociażby do lat 50. czy 60. Meble utrzymane w tej konwencji emanują, co prawda elegancją i luksusem, ale w znacznie bardziej stonowanej wersji. Dlatego glamour jest rozwiązaniem, które może przypaść do gustu każdej osobie, a zwłaszcza tym, ceniącym sobie niebanalne aranżacje wnętrza.
 

Meble w stylu glamour to pomysł na nowoczesny wystrój


Aranżacja wnętrza w tej konwencji należy obecnie do najpopularniejszych trendów panujących w modzie urządzania mieszkania. Aktualnie najbardziej ceniona jest nieco łagodniejsza oraz bardziej stonowana wersja glamour, która znajduje swoje zastosowanie zarówno w niewielkich, jak i wnętrzach o dużych rozmiarach. Dużą rolę w tym stylu odgrywają meble tworzone na wymiar, bowiem świetnie komponują się z całością wystroju, którego integralną część stanowią dodatki w postaci luster, a także srebrnych lub złotych elementów wykończeniowych. Tworzone szafy czy regały na zamówienie najczęściej posiadają specjalnie stylizowane uchwyty, a w przypadku komód nogi. W związku z tym, że styl glamour czerpie swoje inspiracje z różnych epok, meble na wymiar utrzymane w tej konwencji są bogato zdobione ornamentowymi aplikacjami, choć nie jest to regułą. Bardzo często wykonywane są z egzotycznego drewna, które znakomicie się prezentuje. Dzięki takiemu wyposażeniu wnętrze z całą pewnością nabierze nowoczesnego wyglądu.
 

Meble w stylu glamour to wyposażenie dla każdego


Wszystko bowiem zależy od tonacji, wybranej kolorystyki, dobrania nietuzinkowych detali, dodatków czy też elementów wykończeniowych. Mogą być one utrzymane w formie hołdującej luksusowi, przepychowi czy też blaskowi lub wręcz odwrotnie - stawiać na zachowawczość, prostotę czy też subtelne dodatki nadające unikalnego charakteru. Z tego względu meble przygotowywane na wymiar w stylu glamour mogą przypaść do gustu każdej osobie, która poszukuje niebanalnego wystroju wnętrza.

created by
© 1996-2011 Laminat