Zaprojektujemy, zrobimy i zmontujemy...
Biuro: ul. Śliska 9 Dawidy, 02-800 Warszawa
fax/tel: 0 22 720 48 97
tel. kom. 603 794 169
605 265 406
e-mail: biuro@laminat.waw.pl
laminat laminat laminat laminat
Meble dla Twojego
Domu i Biura
Wysoka jakość materiałów i solidność
gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Aktualności

Trendy w meblach kuchennych w 2021 roku

W każdym mieszkaniu istnieje jedno pomieszczenie, w którym kończy się niemal każda wizyta. Odwiedzający goście prędzej lub później znajdują się właśnie w tym miejscu, by kontynuować rozmowę w trakcie nakładania kolejnej porcji przekąsek. Jest to oczywiście kuchnia, której nienaganny i modny wystrój rzutuje często na odbiór estetyczny całego mieszkania. Dlatego właśnie warto podążać za trendami, wybierając tylko najciekawsze pozycje. Jakie meble cieszą się największym wzięciem w 2021 roku? Tego właśnie dowiesz się z poniższego artykułu.

W 2021 roku nadal nie opuszczą nas rozwiązania drewniane

Drewno od zawsze towarzyszy człowiekowi w niemal każdym wnętrzu. Jego doskonałe właściwości sprawiają, że wykonywane z tego materiału meble kuchenne są wytrzymałe i estetyczne. Nic dziwnego zatem, że od lat nie opuszcza ono zestawień najnowszych trendów. Nie inaczej jest w 2021 roku. Drewno nadal króluje w polskich i międzynarodowych kuchniach, zostawiając konkurencję daleko w tyle.

Czarne lub białe meble kuchenne

W zależności od tego jaki chcemy uzyskać efekt możemy wybrać biel lub czerń jako kolor dominujący. O ile ten pierwszy jest ponadczasowy i wykorzystywany od lat, ten drugi nadal reprezentuje nowe trendy w meblach kuchennych w 2021 roku. Istnieją jednak konkretne przesłanki opowiadające się za konkretnym kolorem. Białe szafki oraz blaty sprawią, że pomieszczenie będzie dobrze oświetlone. Łatwo je również wyczyścić. W odróżnieniu od nich, czarne powierzchnie mogą być nieco trudniejsze w utrzymaniu. Ich unikatowy wygląd jest jednak tego wart, gdyż zrobi wrażenie na każdym gościu.

Minimalizm wciąż króluje wśród nowoczesnych trendów

Nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania również wpisują się w trendy 2021 roku. Ciekawe i kolorowe meble kuchenne, pozbawione znacznej części detali to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie możliwość szybkiego wprowadzenia we wnętrzu porządku, zachowując świetny design.
Który wariant jest najlepszy dla Ciebie? Wolisz kolorowe, gładkie szafki czy może białe i z dużą ilością zdobień? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu.

created by
© 1996-2011 Laminat